רילוקיישן

שירותי רילוקיישן יעילים ומקצועיים ברחבי העולם

לפרטיים | עסקים | מוסדות | ארגונים | דיפלומטיים ושגרירויות

פרטי התקשרות:

רילוקיישן נחווה לא פעם כמקור להתרגשות, התחדשות וקידום מקצועי. אך מדובר גם במעבר מורכב, לבטח עבור עובדים בעלי משפחות, אשר חווים תמהיל של אי ודאות, מורכבויות ושעות של תכנון מתיש בדרכם לביתם החדש.

על מנת ליהנות מחוויית ההתחדשות שלא מתרחשת כל יום, אתם זקוקים לחברת הובלה איכותית ואמינה שתלווה אתכם לאורך כל הדרך ותעניק לכם את התחושה שאתם בידיים טובות.

אנו יוצרים עם העובדים קשר חודשים לפני המעבר ומסייעים להם להגדיר את צרכי המגורים, המשפחה והקהילה שלהם. אנו פותחים בתהליך יסודי של מציאת בית מתאים, יחד עם בתי ספר וגנים ראויים לילדיהם. אנו נמצאים עמם בקשר שוטף וגורמים להם להרגיש שהם בנמצאים בחברת אנשים שאכפת להם. נשמור גם על קשר קרוב עמכם ונעדכן אתכם בכל פרטי תהליך המעבר.

עובדים שמחים הינם המפתח לחברה מצליחה. מטרת השירותים שלנו הינה לפשט תהליכים מורכבים ולגרום לכם ולעובדים שלכם לשביעות רצון מקסימלית. זוהי ההתמחות שלנו.

שירותי רילוקיישן של סוניגו מעניקים לעובדים שלך את המידע והסיוע להם הם זקוקים על מנת להתחיל את המעבר ברגל ימין, כבר מהיום הראשון

שירותי רילוקיישן

Individuals & Corporate Relocation Services - passport and bureaucracy

ויזות

סוניגו מסייעת לארגונים בהשגת ויזות ואישורי עבודה לעובדיהם. אנו מתמחים בטיפול בתהליכים בירוקרטיים ובניירת שמתלווה לתהליך רילוקיישן.

Individuals & Corporate Relocation Services - working visa

ייעוץ מס וייעוץ פנסיוני

כל מדינה וחוקי והטבות המיסוי שלה. נציגי סוניגו יסבירו לעובדיך על חוקי והטבות המס החדשים ויסייעו להם לקבל החלטות מושכלות ביחס לפנסיה המתאימה עבורם ועבור משפחתם.

Individuals & Corporate Relocation Services - Find homes, kindergardens and schools

מציאת מקום מגורים

איתור דירה או בית המתאימים לצרכי העובד ומשפחתו בהתאמה מלאה לדרישות העובד. ליווי בהתנהלות מול בעל הנכס וחתימה על חוזה שכירות, כולל וידוא שכל ההתאמות והתיקונים בחוזה מטופלים ביעילות וללא דיחוי.

השכרת ריהוט

על מנת לצמצם את עלויות בתי המלון ולאפשר לעובדים שלכם ומשפחותיהם לעבור ישירות לביתם החדש, אנו ממליצים להשכיר ריהוט עד להגעת המכולה לארץ היעד. משפחות רבות יבחרו לעשות שימוש בריהוט מושכר לאורך כל תקופת הרילוקיישן, דבר שמוזיל את עלויות ההובלה באופן משמעותי.

מציאת בתי ספר וגני ילדים

מציאת מסגרות חינוכיות מתאימות עבור ילדיהם של עובדיך הינה משימה בעדיפות עליונה, ואנו מתייחסים אליה בהתאם. נציגינו יערכו לעובדיך היכרות עם מערכת החינוך המקומית ומגוון האופציות הקיימות, בנוסף לטיפול בכל הניירת והביורוקרטיה הכרוכה ברישום הילדים למסגרות השונות. כל זאת עוד לפני המעבר לארץ החדשה ולאחר שנציגינו ביקרו בבתי הספר והגנים והתייעצו עמם לגבי האפשרות לרישום ילדים חדשים.

סיור מקדים

אנו ממליצים לעובדיך ומשפחותיהם לבקר באזור אליו הם עוברים, טרם המעבר. נציגינו יפגשו אותם בשדה התעופה ויסייעו להם להכיר את אזור מגוריהם העתידי. לפני ההגעה נדאג לשלוח לעובדיך תמונות ותיאורים של אופציות מגורים ובתי ספר. בביקור המקדים יבקרו עובדיכם בבתי ספר ובמספר מקומות מגורים אופציונליים ויערכו היכרות ראשונה עם הקהילה המקומית.

איסוף בשדה התעופה

נציגינו יאספו את עובדיכם בשדה התעופה ויסייעו להם להתמודד עם המכס המקומי וביקורת הדרכונים. נציגינו יסיעו את עובדיכם ומשפחותיהם אל ביתם החדש, תוך ציון מידע חשוב ונקודות חשובות בדרך. כמו כן, נוודא לעבור דרך בתי הספר וגני הילדים החדשים של הילדים.

סמינר התאקלמות

מעבר למדינה חדשה אינו דבר קל; השפה, המנהגים והגיאוגרפיה אינם מוכרים. מעבר מסוג זה יכול להיות מרגש, אך לעיתים גם מתסכל. אנו ממליצים לעובדיכם להירשם לסמינרי התאקלמות, שנערכים באופן קבוע ברוב הערים המרכזיות ומהווים כלי יעיל להיכרות עם התרבות המקומית. העובדים שלכם ומשפחותיהם ירכשו כישורי שפה בסיסיים ויכירו מנהגים מקומיים ומידע על החברה בה הם חיים. לאחר הסמינר, הכל יהיה קל יותר להבנה.

שירותי התקנה

כחלק מההתמקמות בבית החדש, נסייע לעובדיכם לחבר ולהתקין מכשור חשמלי, כאשר אנו מלווים הכל בהסברים על הוולטאז' הקיים במדינה החדשה ומספקים את המעבירים החשמליים הרלוונטיים. נציגינו עומדים לרשות עובדיכם בכל מקרה חירום או בקשה לסיוע. בין אם מדובר במציאת סיוע רפואי, תיקונים או גישה מהירה לאינטרנט, אנחנו שם על מנת לסייע.

ניהול תקופת המעבר

בכל שנה מחליטות אלפי חברות ברחבי העולם לשלוח את עובדיהן מעבר לים לתקופות קצרות וארוכות. ניהול יעיל של תהליכי המעבר חוסך גם זמן וגם כסף ותורם רבות לשביעות רצונם של העובדים. עד כמה אתם יעילים בניהול המעבר של עובדיכם למדינה חדשה?

רילוקיישן של עובדים הינו הכרח עבור אלפי ארגונים ברחבי העולם. אך כפי שחוו ארגונים רבים על בשרם, תהליכי רילוקיישן יכולים להפוך למורכבים ויקרים. על מנת להבטיח את מעברם הבטוח, המקצועי והחסכוני של עובדיכם למדינתם החדשה, אתם זקוקים לחברה אמינה שתעניק לכם ליווי לאורך כל תקופת התהליך.

ניהול המעבר כולל את השלבים הבאים:

1. הערכת נפח בבית הלקוח

לאחר פנייתכם הראשונית אלינו, יגיע איש מקצוע מיומן לביתו של העובד/ת שלכם על מנת לבצע הערכת נפח למטען אותו הוא או היא מעוניינים לשלוח. נציג סוניגו יעריך את נפחם ומשקלם הכולל של הפריטים האישיים שלו/ה, ואף יתעד אותם לצורך בקרת נזקים.

2. הצעת מחיר

על בסיס הערכת הנפח, תקבלו מאיתנו הצעת מחיר רשמית. כמו כן, נציע את האפשרות לרכוש ביטוח המכסה את המשלוח בזמן המעבר.

3. התחלת התהליך

במידה ובחרתם בסוניגו כחברת ההובלות שלכם, רכזי ההובלה שלנו יצרו עמכם ועם העובד/ת שלכם קשר לקביעת תאריך האריזה ויחלו במלאכת מילוי הטפסים הכרוכים בהובלה. אנו נדאג למנות אורזים מקצועיים לטיפול במטען ונצייד אתכם במידות המדויקות שנמדדו לאחר האריזה. בתחילת התהליך המידות הן אומדן/הערכה בלבד.
ביום האריזה ימספרו האורזים כל פריט ופריט שנארז, בד בבד עם תיעוד תהליך האריזה באמצעות הטפסים הרלוונטיים. המטען של עובדיכם יאוחסן בבטחה במחסנים המתאימים לכך, עד ליום ההובלה.

4. הובלה

המטען של עובדיכם יובל לארץ היעד באמצעות מוביל ימי או אווירי. נציגינו יעמדו לרשותכם לאורך כל ההובלה ותוכלו לעקוב יחד איתם אחר המשלוח, כמו גם באמצעות אתר האינטרנט שלנו. נציגינו ישמרו עמכם על קשר רציף בכדי לעדכן אתכם בזמני איסוף המשלוח ובהגעתו ליעד.

5. פריקה בארץ היעד

עוד לפני ההובלה, יצרו נציגינו קשר עם הסוכנים השותפים של סוניגו בארץ היעד על מנת להבטיח שהמטען של עובדיכם יזכה לפריקה איכותית ובטוחה. הסוכנים השותפים שלנו יצוידו בטפסים הרלוונטיים מבעוד מועד על מנת להבטיח את העברתו המהירה של המשלוח בין דלתות המכס ואל הכתובת המדויקת של ביתם החדש של עובדיכם. המטען יובל ליעד המדויק על ידי פורקים מקצועיים, אשר יוציאו את הפריטים מן האריזות במיומנות וברגישות. במקביל, יעקבו נציגי סוניגו מרחוק ויוודאו שעובדיכם זוכים לשירות מקצועי ואיכותי, כפי שהובטח.

נציגי חברת סוניגו דואגים לעדכן אתכם בכל פרטי התהליך על בסיס קבוע, החל מהערכת הנפח הראשונית ועד לפריקה הסופית בביתכם החדש, ובכך חוסכים לכם לחצים מיותרים. המטרה שעומדת לנגד עינינו היא לאפשר לכם לחוות את ההתרגשות הכרוכה במעבר למקום מגורים חדש במלואה.

משלוחים ומעבר

מעבר מישראל עם סוניגו מאפשר לך ליהנות מהיתרונות הבאים:

שירותי "אריזה מלאה"

מהערכת הנפח והצעת המחיר ועד לאריזה, העמסה ופריקה מדלת לדלת – אנחנו שם בשבילכם מההתחלה ועד לסוף, מקפידים בכל עת על שירות אדיב ומקצועי.

כל העלויות כלולות

הפתעות אינן מתקבלות בברכה בתעשיית ההובלה. אנחנו לא רוצים שתופתעו; לכן הצעות המחיר שלנו כוללות הכל (הכל!), כולל עלויות שחברות רבות בוחרות להשמיט כגון היטלי נמל.

נציגים ואנשי קשר

אנו גאים בליווי שאנחנו מעניקים ללקוחותינו במהלך תהליך ההובלה. אנו דואגים לשוחח עם לקוחותינו באופן קבוע במהלך האריזה והפריקה.

אחריות מוחלטת

שביעות הרצון שלכם חשובה לנו. כך גם המוניטין שלנו. אנו לוקחים אחריות על כל מה שאנחנו מבטיחים ומכבדים את כל ההסכמים שלנו עם לקוחותינו.

סוכנים אמינים מעבר לים

אנחנו עובדים עם רשת ענפה של סוכנים אמינים, עמם יש לנו מערכת יחסים קרובה. הסוכנים שלנו מעניקים לכם את מגע ה"רגישות בתנועה" של סוניגו בכל מקום בעולם.

צוות אריזה מקצועית

האורזים שלנו הינם מהמקצועיים ביותר בתעשיית ההובלה. בין אם מדובר בתמונה, פסנתר או מחשב, החפצים האישיים שלכם נארזים באמצעות ארגזים וחומרים שמגנים עליהם מפני תלאות הדרך.

מינימום נזקים ושברים

צוות האורזים המקצועיים שלנו עושים שימוש בחומרים וארגזים שמבטיחים מינימום עד אפס נזקים ושברים.

אריזות ממוספרות ורשימות מלאי

אנו תמיד מנהלים רשימות מלאי, הכוללות צילום ותיעוד של הפריטים שלך. אנו מדביקים תוית מתקדמת בעלת ברקוד על כל אחת מהאריזות, מה שמאפשר סריקה והתאמה לרשימות המלאי המקוריות במועדים מאוחרים יותר.

לצדכם בכל עת

אתם יכול לסמוך על נציגי סוניגו שיצרו עמך קשר במהלך תהליך ההובלה. אתם גם יכולים ליצור עמנו קשר בכל עת, אם במהלך שעות הפעילות במשרד או בכל שעה באמצעות מספר החירום שלנו.

פתרונות אחסון תכולת דירה

סוניגו ידועה כחברה מובילה בתחום אחסון מטענים וחפצים אישיים מכל הסוגים, ומציעה קשת רחבה של פתרונות אחסון תכולת דירה קצר וארוך טווח.

לסוניגו מחסני אחסון חפצים בשטח כולל של 6,000 מ"ר (6 דונם) הממוקמים במרכז הארץ באזור גישה נוח ובקרבת נמלי הים והאוויר. המחסנים שלנו מתאימים לאחסנה לטווח קצר או ארוך, כאשר כל מטען ממוספר ומתויג מרגע כניסתו למחסן ומאוחסן בהתאם לתווי התקן המובילים בתעשייה. המחסנים נגישים להוצאה או הכנסה של פריטים בתיאום מראש, כאשר צוות המחסן יכין את הארגז לנוחיותך ויאחסנו בשנית בסיום התהליך.

המחסנים שלנו כוללים:

מערכת אבטחה שפועלת 24 שעות ביממה וכוללת מערכת לגילוי שריפות
מערכת תאורה היקפית
קירות בטון מחוזקים
מערכת מצלמות במעגל סגור, המתעדות את מחסני האחסון במלואם בכל שעות היממה
בקרת והדברת מזיקים שוטפת
כספות מאובטחות לאחסנת אמנות ופריטים בעלי ערך רב

אחסנה לטווח ארוך הינה פתרון אידיאלי לתרחישים הבאים:

נסיעה לחו"ל לתקופה ממושכת

אם אתם נוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה ואתם מעוניינים לאחסן את ריהוט הדירה וחפציכם האישיים שאתם רוצים להשאיר בארץ תחת שמירה ותנאים שלא יגרמו לבלאי, אחסון אצלינו יבטיח לכם זאת. אנחנו גמישים בתעריפים והזמנים בהם ניתן לאחסן. לא חובה להתחייב מראש על הזמן המתוכנן ובהחלט גם ניתן לקצר את זמן האחסון, בהודעה מראש כמובן, מבלי להיות מחוייב מעבר לזמן בו אחסנתם בפועל.

אם במקום מגוריכם מתבצע תהליך פינוי בינוי

ועליכם לשהות למשך זמן הבנייה מחדש בדירה אחרת, ואינכם מעוניינים להעביר את הכל לדירה הזמנית. הדבר רלוונטי במיוחד לימים אלה בהם תהליך פינוי בינוי נעשה שכיח יותר ויותר בישראל.

אחסנה לטווח קצר הינה פתרון אידיאלי לתרחישים הבאים:

תרחיש "בין דירות"

רובנו היינו שם. עזבתם את דירתכם הישנה אך ביתכם החדש עדיין אינו מוכן. אתם אורזים מספר תיקים קטנים ולנים בבית משפחה או חברים, אך מה לגבי שאר החפצים שלכם? צריך למצוא להם פתרון – אחסון תכולת דירה.

הובלה "בפעם אחת"

אחסנה לטווח קצר מהווה פתרון אידיאלי כל מי שמתכנן לשלוח מטען מעבר לים, אך בידיו רק חלק מאותו מטען בשלב הראשון. ההיגיון אומר שראוי שישלח את כל המטען כמקשה אחת וזה בדיוק מה שאנחנו ממליצים לעשות. לכן ראוי שתאחסנו את מה שכבר בידכם עד שתקבלו את שארית המטען. ברגע שכל המטען בידכם, תוכלו לאחד בין הפריטים, להעמיסם במכולה אחת ולשלחם לארץ היעד.

הובלה מקומית - שירותי VIP

אנו גאים להציג את שירות ה-VIP שלנו ליחידים, משפחות וקבוצות שרוצות לא רק לחוות את חבילת השירותים המצוינת שלנו, אלא גם ליהנות משירותי עילית ממדרגה ראשונה.

בנוסף לשירותים הרגילים שלנו הניתנים בישראל, שירות ה-VIP שלנו מאפשר לכם ליהנות מן ההטבות הבאות:

נציג אישי שמלווה אותך ורק אותך, לאורך כל תהליך ההובלה

איסוף יוקרתי בלימוזינה משדה התעופה והמלון

סיוע במציאת מלון, הזמנת חדרים וסידורי מגורים זמניים בעודכם מחכים לסידור המגורים הקבוע

סל מתנות המורכב ממגוון מצרכים בסיסיים, המחכה לך במגוריך החדשים

שירותי פריקה מלאים, הכוללים סידור הפריטים בארונות ומגירות

שירותי התקנה מלאים, הכוללים תליית תמונות, וילונות ומנורות

שירותי נגרות והרכבה מקצועיים לריהוט ישן וחדש כאחד

שירותי on-demand למשך ארבעה ימים מלאים, בהם הצוות האדיב והמקצועי שלנו עומד לרשותכם

צרו עמנו קשר עוד היום למידע נוסף על שירותי ה-VIP שלנו. מגיע לך להיות בתנועה עם הטובים ביותר, בתנאים הטובים ביותר!

מידע נוסף

טיפים לאריזה נכונה

אריזה וטעינה נכונות הן השלבים הקריטיים ביותר של המעבר שלכם. תכולת בית ארוזה וטעונה היטב מגיעה ליעד בבטחה. במידה ובחרתם לארוז בעצמכם, בין אם באופן חלקי ובין אם באופן […]

סוגי משלוח חבילות לחו"ל

הובלות בישראל, לישראל, ומישראל אל מעבר לים. המשרדים שלנו ממוקמים באשדוד, חיפה וירושלים, כאשר המשימה שלנו הינה להפוך את תהליך ההובלה לפשוט וקל ככל הניתן עבורך ועבור משפחתך […]

עלייה "ללא זכויות"

תיירים, סטודנטים ואזרחי ישראל
החוזרים לארץ לאחר פחות משנתיים […]

תעודת EUR1

 כתוצאה מהסכמי הסחר החופשי של ישראל עם מדינות האיחוד האירופאי, זכאים יחידים ועסקים המעוניינים לייצא טובין או פריטים אישיים לישראל ממדינות האיחוד, תחת תנאים מסוימים, להקלה. […]

המדריך לתושב החוזר

אנו מברכים אתכם על החלטתכם לחזור הביתה לישראל! חוויה מרגשת זו בהחלט שווה את המאמץ. אנו מקווים שמדריך זה יקל עליכם את חוויית ההובלה ויהפוך אותה לנעימה. […]

איכות חומרי אריזה

איכות חומרי האריזה שלנו מבדלת אותנו מחברות הובלה מתחרות ומעניקה ערך מוסף לכל הובלה.

חברת סוניגו מציעה שירותי אריזה והובלה למשפחות ויחידים בכל חלקי הארץ וגאה בטיב האריזות המוענקות ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למנעד רחב של חפצים, החל ממוצרי חשמל ודברי אומנות וכלה בפריטים יקרי ערך שאין להם תחליף.

בכל מה שקשור לדברים היקרים לך מכל, המושג 'חיסכון' אינו קיים בלקסיקון שלנו. השקט והביטחון שחפציך יגיעו ליעד הסופי בשלמותם הם אשר עומדים בבסיס ההחלטה שלנו להשקיע בחומרי האריזה הטובים ביותר שניתן להשיג בארץ ואפילו בחו"ל. חלק מחומרי האריזה בהם אנו משתמשים מיובאים בלעדית עבור חברת סוניגו, בעוד שאנחנו מתנהלים בהתאם לתו התקן ISO:9001.

אנו אורזים את חפציך באמצעות חומרי האריזה המשובחים ביותר, מתוך מודעות שחברה נוספת שתטפל בחפציך בארץ היעד. חשוב לנו שהחברה הקולטת תהיה ראויה, אמינה ומקצועית ותשמר במהלך הפריקה את רמת המקצועיות והיחס להם הורגלת.

חומרי האריזה שלנו כוללים ניילון בועות שמעניק מעטפת עבה ועמידה, כמו גם קרטונים דו-גליים מחוזקים אשר הינם חסינים במידה רבה בפני פגיעות. אנו משתמשים באריזות ממוספרות ומתאימים אריזה מתאימה לכל פריט, בהתאם לאופי הפריט ומשקל האריזה הכולל. בנוסף, לסוניגו נגרייה מקצועית שמעצבת ומייצרת ארגזים מעץ בהתאמה אישית לאריזת חפצים מיוחדים, כגון כלי נגינה וחפצי אמנות.

בחרת סוניגו, בחרת באריזה עם ערך מוסף.

אריזה עם ערך מוסף

חברת סוניגו גאה באיכות האריזה שמוענקת ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למגוון רחב של פריטים, ממכשור אלקטרוני ואמנות יפה ועד לפריטים בעלי ערך רב שאין להם תחליף. השקענו בחומרים הטובים ביותר שקיימים בישראל ואף בחו"ל, בעוד שחלק מחומרי האריזה והאחסנה שלנו מיובאים עד אלינו באופן אקסקלוסיבי.

שיטות אחסון יעילות

לסוניגו מחסני אחסון בשטח כולל של 6,000 מ"ר (6 דונם) הממוקמים במרכז הארץ באזור גישה נוח ובקרבת נמלי הים והאוויר. המחסנים שלנו מתאימים לאחסנה לטווח קצר או ארוך, כאשר כל מטען ממוספר ומתויג מרגע כניסתו למחסן ומאוחסן בהתאם לתווי התקן המובילים בתעשייה

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

אריזה בולמת זעזועים מומחי האריזה שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות הבאות על מנת להבטיח שהמטען המסחרי שלך יהנה מבטחון מירבי בתנועה: מד שיפוע, מד זעזועים, מד בקרת טמפרטורה, ריפוד סופג לחות, ארגזים בעלי דופן כפול

ביטוח תכולה

השותפות שלנו עם FIDI Faim מעניקה לנו תעודת ביטוח כנגד כמעט כל תרחיש אפשרי, ובמקביל מהווה תו של איכות השמורה רק לחברות ההובלה איכותיות ביותר. לכן אנו יכולים לומר בלב שלם שהמטען שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר