תעודה - EUR-1

פרטי התקשרות:

כתוצאה מהסכמי הסחר החופשי של ישראל עם מדינות האיחוד האירופאי, זכאים יחידים ועסקים המעוניינים לייצא טובין או פריטים אישיים לישראל ממדינות האיחוד, תחת תנאים מסוימים, להקלה משמעותית במסי מכס ואפילו לפטור מלא.

תעודת EUR1 היא תעודת המקור הנדרשת במקרים של ייצוא ממדינות האיחוד האירופאי לישראל. על היצואנים לספק למכס תעודת מקור מסוג EUR1 שמצהירה על הארץ בה יוצרו הפריטים המיובאים.

תעודת מקור מסוג זה טובות לשימוש ביצוא לארצות האיחוד האירופאי, ארצות אפט"א, וטורקיה, וכן ביבוא ממדינות אלה. זאת לצורך קבלת העדפות מכס במסגרת הסכמי הסחר המיוחדים עם מדינות אלה.
תעודות אלה מקנות פטור ממכס למוצרים תעשיתיים והנחות מכס סלקטיביות למוצרים חקלאיים ולמוצרי מזון מעובדים מסוימים, הכלולים במסגרת ההסכמים השונים, עפ"י העניין.
שלטונות המכס חותמים על תעודה זו.

ביכולתה של תעודת EUR1 לחסוך כסף רב. כחלק ממנעד שירותי עמילות המכס הרחבים של סוניגו, אנו מסייעים בהשגת תעודת EUR1 מהגורמים המוסמכים בישראל ומוודאים שההנחה ו/או פטור מיושמים כראוי. במקביל ולשם השלמת התהליך, נדרשים המייצאים לספק קבלה ותעודת משלוח מקוריות.

צרו עמנו קשר עוד היום למידע נוסף. נציגי מחלקת עמילות המכס שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם!

אריזה עם ערך מוסף

חברת סוניגו גאה באיכות האריזה שמוענקת ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למגוון רחב של פריטים, ממכשור אלקטרוני ואמנות יפה ועד לפריטים בעלי ערך רב שאין להם תחליף. השקענו בחומרים הטובים ביותר שקיימים בישראל ואף בחו"ל, בעוד שחלק מחומרי האריזה והאחסנה שלנו מיובאים עד אלינו באופן אקסקלוסיבי.

שיטות אחסון יעילות

לסוניגו מחסני אחסון בשטח כולל של 6,000 מ"ר (6 דונם) הממוקמים במרכז הארץ באזור גישה נוח ובקרבת נמלי הים והאוויר. המחסנים שלנו מתאימים לאחסנה לטווח קצר או ארוך, כאשר כל מטען ממוספר ומתויג מרגע כניסתו למחסן ומאוחסן בהתאם לתווי התקן המובילים בתעשייה

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

אריזה בולמת זעזועים מומחי האריזה שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות הבאות על מנת להבטיח שהמטען המסחרי שלך יהנה מבטחון מירבי בתנועה: מד שיפוע, מד זעזועים, מד בקרת טמפרטורה, ריפוד סופג לחות, ארגזים בעלי דופן כפול

ביטוח תכולה

השותפות שלנו עם FIDI Faim מעניקה לנו תעודת ביטוח כנגד כמעט כל תרחיש אפשרי, ובמקביל מהווה תו של איכות השמורה רק לחברות ההובלה איכותיות ביותר. לכן אנו יכולים לומר בלב שלם שהמטען שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר

מחשב העברות – הערכה חינם

הערכת מחיר ללא התחייבות

פרטי התקשרות:
צריכים עזרה?
דילוג לתוכן