Aliyah lift to Israel kef of moving international shipping relocation
International lift kef moving to Israel
Sonigo Moving to Israel - relocation, storage, international shipping
shipping container to Israel
SonigoInternational moving to Israel very kef of a lift international shipping
shipping container to Israel
Sonigo Moving to Israel - relocation, storage, international shipping
SonigoInternational moving to Israel very kef of a lift international shipping
International lift kef moving to Israel
Contact Info
תושב חוזר - כל הזכויות העלויות המידע שילוח כסף מחירים מחיר

למה לבחור ב-Sonigo למעבר בין מדינות

Sonigo International עוזרת למשפחות, לעסקים בינלאומיים, לגופים ממשלתיים, לארגונים בינלאומיים ולמוסדות חינוכיים לבצע העברות בין מדינות כבר למעלה מ-35 שנים. שנות הניסיון הרבות ותשומת הלב שלנו לפרטים הם הנוסחה למעבר בינלאומי חופשי מדאגות.

 1. הערכות בחינם

נציגי המכירות המנוסים של Sonigo International יבקרו בביתכם ויתנו לכם הצעת מחיר המותאמת באופן אישי לצרכים שלכם, ללא עלות וללא התחייבות. ההערכה שלנו מדויקת ומקיפה ומבוססת על השותפויות הקיימות שלנו בתחום השילוח וההובלה ברחבי העולם.

 1. מחיר ידוע מראש שכולל הכל

תקבלו הצעת מחיר תחרותית עבור העלות של כל המעבר שלכם – מראש! אנו לא נסתיר סעיפים ולא נמחק אגרות כדי לגרום להצעת המחיר להיראות אטרקטיבית יותר. ותמיד נבצע סקירה לפני המעבר כדי להעריך את נפח והיקף העבודה כדי לתת מחיר הוגן ומדויק אשר ישקף את הצרכים הספציפיים שלכם.

 1. מתאם הובלה ייעודי

במקום לדבר עם ספקים שונים דרך ניתוב שיחות, יהיה לכם איש קשר אחד אשר יהיה המתאם האישי שלכם וינהל את המעבר מא' עד ת'. הוא יהיה אתכם בקשר לכל האורך התהליך, ממועד האריזה ועד מועד האספקה והפריקה ביעד.

 1. מעבר מותאם

אנו נתפור לכם במיוחד את השירותים המתאימים עבור האריזה והשילוח של החפצים האישיים שלכם, לא משנה מה הגודל והנפח שלהם.

 1. שירות מלא

עדכנו אותנו מה אתם צריכים ואנחנו נדאג לזה, כולל: חומרי אריזה, עטיפות מיוחדות, תיוג ורשימות מצאי, הגנה על הרצפה, ארגזי עץ מותאמים, היתרי חנייה, מנופים, פרטי המשטרה ומכולות על מנת להבטיח שהדברים שלכם יגיעו ליעדם בשלום.

 1. חומרי אריזה מיוחדים

אנו משתמשים בחומרי אריזה באיכות גבוהה הניתנים למיחזור או לשימוש חוזר ומתוכננים כך שיעניקו לחפצים שלכם הגנה מרבית לכל אורך המעבר. אנו נארוז את החפצים שלכם בזהירות בארגזים, בקופסאות קרטון ובכיסויי פלסטיק עמידים ונקיים ונעטוף את הפריטים השבירים שלכם בחומרים רכים בולמי זעזועים עם ריפוד מיוחד. המכולות נארזות באופן מקצועי במקום או במחסן שלנו על מנת להבטיח שהפריטים לא יזוזו ולא יינזקו במהלך ההפלגה הארוכה ליעד.

 1. שירות לקוחות מעולה

Sonigo International מציעה מגוון מלא של שירותים שיהפכו את המעבר שלכם וקל ופשוט. אנחנו נדאג לכל חלק מהמעבר שלכם במקומכם! שירות הלקוחות המעולה שאנו מעניקים לכל לקוח מביא לנו ממליצים ולקוחות חוזרים, ואנו סמוכים ובטוחים שגם אתם תיהנו מהשירותים שלנו.

 1. אמינות

הצוות של Sonigo International מגיע תמיד בזמן, עם עובדים שעברו הכשרה מלאה, המשאיות הנכונות, הציוד הטוב ביותר והמון חומרי אריזה. המטרה שלנו היא לאפשר לכם לעבור בראש שקט.

 1. הכשרה

כל אחד מחברי הצוות עובר את תוכנית ההדרכה המקצועית שלנו ככדי ללמוד כיצד להעניק את שירותי ההובלה המעולים ביותר ולעמוד בסטנדרטים הקפדניים שלנו לפני שהם אפילו יוצאים לעבודה. יש לנו דירה לדוגמה משלנו, בה חברי הצוות אורזים ופורקים תכולה של חדר שלם כדי לבחון את ההכשרה שלהם. Sonigo International מסומכת ע"י קונסורציום ההובלות הבינלאומי FIDI FAIM ואנו עוברים ביקורות סדירות.

 1. חברה גלובלית

Sonigo International הקימה רשת עולמית נרחבת של שותפים החולקים עמנו את הגישה המקצועית שלנו ומעניקים שירות לקוחות מצוין. אנחנו מציעים הובלות מקצה לקצה אשר יענו על כל הצרכים שלכם.

ביצענו אלפי הובלות בינלאומיות מוצלחות

מה שמבדיל אותנו הוא רמת השירות שאנו מציעים ללקוחותינו. אנחנו מבצעים הערכות ללא עלות וללא התחייבות, מקשיבים לחששות שלכם ומוצאים את הפתרונות הטובים ביותר המותאמים לצורכי הרילוקיישן שלכם.

Sonigo היא חברה גאה ב:

 • IAM(התאחדות המובילים הבינלאומית)
 • FIDI(הפדרציה של חברות ההובלה הבינלאומיות) ובעלת הסמכה מטעם FAIM
 • RIM(תוכנית ®Registered International Mover)
 • Worldwide ERC
 • LACMA(התאחדות המובילים הבינלאומיים באמריקה הלטינית והקריביים)