אריזה עם ערך מוסף

חברת סוניגו גאה באיכות האריזה שמוענקת ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למגוון רחב של פריטים, ממכשור אלקטרוני ואמנות יפה ועד לפריטים בעלי ערך רב שאין להם תחליף. השקענו בחומרים הטובים ביותר שקיימים בישראל ואף בחו"ל, בעוד שחלק מחומרי האריזה והאחסנה שלנו מיובאים עד אלינו באופן אקסקלוסיבי.

שיטות אחסון יעילות

לסוניגו מחסני אחסון בשטח כולל של 6,000 מ"ר (6 דונם) הממוקמים במרכז הארץ באזור גישה נוח ובקרבת נמלי הים והאוויר. המחסנים שלנו מתאימים לאחסנה לטווח קצר או ארוך, כאשר כל מטען ממוספר ומתויג מרגע כניסתו למחסן ומאוחסן בהתאם לתווי התקן המובילים בתעשייה

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

אריזה בולמת זעזועים
מומחי האריזה שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות הבאות על מנת להבטיח שהמטען המסחרי שלך יהנה מבטחון מירבי בתנועה: מד שיפוע, מד זעזועים, מד בקרת טמפרטורה, ריפוד סופג לחות, ארגזים בעלי דופן כפול

ביטוח תכולה

השותפות שלנו עם FIDI Faim מעניקה לנו תעודת ביטוח כנגד כמעט כל תרחיש אפשרי, ובמקביל מהווה תו של איכות השמורה רק לחברות ההובלה איכותיות ביותר. לכן אנו יכולים לומר בלב שלם שהמטען שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר

רילוקיישן

לפרטיים, עסקים ומוסדות

אנו מציעים שירותי רילוקיישן יעילים ואדיבים למשפחות, חברות וארגונים ברחבי העולם. מטרת השירותים שלנו הינה לפשט תהליכים מורכבים ולגרום לכם ולעובדים שלכם לשביעות רצון מקסימלית. זוהי ההתמחות שלנו.

תערוכות ומופעים

לוגיסטיקה מיוחדת בפרויקטים רגישים בזמן

במהלך השנים הפכה סוניגו למובילה בתחום של הובלה בינלאומית ופנים-ארצית של מופעים, תערוכות וקונצרטים. אנחנו יודעים לטפל בלוגיסטיקה המורכבת שכרוכה בתהליך ההובלה ומתמחים, בין היתר, בהובלה של ציוד במה ותאורה, מיצגי אור, דקורציה וציוד סאונד.

יצירות אמנות

הובלה של פריטי אמנות הינה אמנות כשלעצמה

המצריכה אריזה מקצועית בארגזים המיוצרים בהתאמה אישית לכל פריט, כמו גם התמצאות נרחבת במאפיינים וחומרי אמנות לסוגיה. לסוניגו שנים רבות של ניסיון באריזה, הובלה, שילוח בינלאומי, ואחסנה של חפצי אמנות, כאשר אנו עובדים עם מוזיאונים, גלריות, אוצרים ואספנים רבים על בסיס קבוע.

אריזות בהתאמה אישית

מומחי אריזה עיצוב וייצור

הנגריה המקצועית שלנו מתמחה בתכנון וייצור של ארגזי עץ להובלה ואחסנה של פריטים מסחריים מכל הסוגים, החל מרהיטים ומחשבים ועד למכונות כבדות.

פתרונות אחסון

שירותי אחסון לכל מטרה ולכל תקופה

אחסון תכולת דירה / אחסנה מסחרית / אחסון לטווח קצר / אחסון לטווח ארוך / שירותי אחסון בחו"ל ועוד

אודות סוניגו

סוניגו היא חברת הובלה, אריזה, אחסון ושילוח בינלאומי הנמצאת בחזית הענף בישראל מאז 1987. אנו מספקים פתרון כולל מקצה לקצה בכל הקשור לאריזה, אחסנה, הובלה ושילוח תכולות דירה וטיפול במטענים מסחריים, החל משירותי ייצור ארגזים בהתאמה אישית, הובלה מדלת לדלת, שילוח בינלאומי, עמילות מכס, ביטוח מטענים ועוד. מתקני האחסון המתקדמים שלנו באשדוד מאפשרים אחסנה לטווחים קצרים וארוכים, הן למטענים חלקיים והן למכולות.

למה סוניגו?

השם סוניגו הפך למותג מכובד בענף ההובלה בישראל ומעבר לים, הן בקרב מתחרינו, הן בקרב לקוחותינו והן בקרב החברות והסוכנים שעובדים עמנו. יש לכך סיבות רבות. לפני הכל, סוניגו היא חברה עם יושרה. אנחנו גאים בדרך שלנו, באופן בו אנו מטפלים בלקוחות שלנו ובמערכת היחסים שלנו עם הספקים והסוכנים עמם אנו עובדים.

על מנת לממש את תפישת העולם שלנו, אנו מתבססים על המרכיבים הבאים

הצלחה

אנו עושים מעל ומעבר עבור הלקוחות שלנו. עבורנו, אין דרך אחרת להובלה.

תפישת שירות מעודכנת ומקצועית

קשרי גומלין עם ארגוני ההובלה המובילים בעולם

התמחות בהובלות מיוחדות

איכות חומרי אריזה

הימצאות בחזית הטכנולוגיה ושימוש בשיטות עבודה מתקדמות

פתרונות In-House

 • שילוח
  אווירי
  שילוח אווירי לישראל ומישראל בהובלה אווירית
 • אריזות
  בהתאמה
  הנגריה המקצועית שלנו מתמחה בתכנון וייצור של ארגזי עץ להובלה ואחסנה
 • שילוח
  ימי
  שילוח ימי לישראל ומישראל באמצעות הובלה ימית
 • פתרונות
  אחסון
  אחסון תכולה בהתאם לתווי התקן המובילים בתעשייה

צרו קשר

אנחנו כאן בשבילכם לתת מענה מהיר, שירותי, אדיב ומקצועי

כתובת

אזור התעשייה בני דרום 6, אשדוד
ת.ד. 4068 | מיקוד 7714001

טלפון

1-800-230-232

08-6111222

כתובת מייל

[email protected]

שיחת חינם מארה"ב

1-866-978-5224

שיחת חינם מאנגליה

0-800-088-5578

פקס

08-6111-223