Aliyah lift to Israel kef of moving international shipping relocation
International lift kef moving to Israel
Sonigo Moving to Israel - relocation, storage, international shipping
shipping container to Israel
SonigoInternational moving to Israel very kef of a lift international shipping
shipping container to Israel
Sonigo Moving to Israel - relocation, storage, international shipping
SonigoInternational moving to Israel very kef of a lift international shipping
International lift kef moving to Israel
Contact Info

צוות האורזים מכינים מסמך רשמי בשם "רשימת האריזה" עליו תתבקש לחתום ותקבל עותק שלו.

Lump Sum  ביטוח ימי

הינה הדרך הקלה והמומלצת ביותר לבטח את הטובין מפני שהיא מעניקה לך כיסוי רחב על כל המשלוח. הכיסוי מחושב באופן הבא: $50 / רגל מעוקב או $1750 למטר מעוקב והוא נותן לך עד $1500 כיסוי לכל פריט ברשימת האריזה. הפריטים היחידים שיש לרשום ולהצהיר עליהם הם הפריטים שיש לבטח במעל $1500 לפריט.

קופסאות אטומות שנארזו באופן עצמי יופיעו ברשימת האריזה תחת השם "PBO" (נארז על ידי הבעלים). קופסאות אלו לא ניתן לבטח כלל עבור נזק וישנן מגבלות על כמה ניתן לתבוע גם בגין אובדן. לכן, אם ברצונך לארוז כמה קופסאות עדיף לא לאטום אותן. כך, נוכל לראות את תכולתן ובמידת הצורך נוכל לארוז מחדש.

 

אנו מציעים השתתפות עצמית של $250 והשתתפות עצמית של $1000. ההשתתפות הינה על כל המשלוח ולא על כל פריט. אם כך, במקרה ותגיש תביעה תשלם את כל ההשתתפות העצמית שנבחרה מכיסך הפרטי עבור כל התביעה.

לא, פוליסת הביטוח שלך היא הדבר היחידי שמכסה אותך עבור נזק או אובדן. הביטוח הימי החד פעמי (Lump Sum)  מכסה אותך באופן מלא, כך שאין חשש שמא תשכח לרשום ולהצהיר על פריט כלשהו.

בהקדם האפשרי. ניתן לספק פוליסת ביטוח דירה קודם, לשלוח קישור אינטרנטי של פריט דומה המציין את ערכו או הצגת הערכת צד ג' עבור הפריטים המלווה בתמונה.

לאחר שנסגר חוזה בעבור אריזה מלאה, אין הנחה על אריזה עצמית. אם ברצונך לארוז מספר פריטים בקופסאות עדיף לא לאטום אותן, כך נוכל לרשום שהכול נארז באופן מקצועי ותוכל לקבל את הכיסוי הטוב ביותר מהביטוח.

לא, המכס רואה רק את רשימת האריזה ואת הצהרת המכס שאנו מגישים בשמך.

עבור מעברים רבים, חשוב למיין את הטובין לקטגוריות עם עדיפות. לדוגמה, קבוצה א' וקבוצה ב' ולסמן את הקבוצות באופן שיהיה ברור ובולט לאורזים.

לא! האורזים לא יכולים להעריך נפח באופן מדויק וזהו לא תפקידם. אנא מכם, אל תצפו לקבל מהם מידע בנוגע לגודל המשלוח ואל תסתמכו על דבריהם בנושא. תפקיד הצוות לארוז את הטובין ולא לייעץ לגבי נושאים אחרים.

באחריותכם לוודא טרם הגעת הצוות שהפריטים המיועדים לאריזה והפריטים שלא נשלחים מסומנים באופן ברור. מומלץ לערוך סיור עם הצוות בסוף היום ולוודא שהם ארזו והעמיסו את כל מה שברצונכם לשלוח.

החשבון שלך ישתנה במידה ותשלח דברים נוספים ממה שצוטט בחוזה. נקודה זו חשובה מאוד במשלוחי מכולות חלקיים בהם החשבון מתבסס על הערך הסופי של המשלוח שלך.

מי ששולח מכולה בלעדית של 20' או 40' צריך להבין שלמכולה קיבולת מסוימת. במידה והמכולה מלאה וישנם פריטים נוספים שאתה מעוניין לשלוח, זה נקרא OVERFLOW וזה מצריך משלוח שני קטן יותר בעלות נוספת. על מנת להימנע ממצב זה, יום לפני לאריזה יש למיין את הטובין לקבוצות עם עדיפות: קבוצה א' וקבוצה ב'. באופן זה צוות האורזים יארזו ויעמיסו קודם את קבוצה א', כך שבסופו של דבר במידה ופריט לא יועמס למכולה, אנו מקווים שחשיבותו תהיה נמוכה יותר וכך לא תצטרך לשלוח משלוח נוסף.

אין בעיה. אנחנו בהחלט יכולים לאסוף או לשלוח ממספר מקומות. עם זאת, ישנה עלות נוספת ויש למיין המכולה בנקודת המוצא לפי סדר המשלוחים בארץ וזאת על מנת למנוע עלויות מיון בישראל.

בדרך כלל בין 6 – 3 מובילים, תלוי בעבודה.

לא בהכרח. הרכבה מחדש בישראל היא עבור רהיטים כמו מיטות ושולחנות פשוטים ולא בעבור רהיטים מורכבים כמו מיטות קומותיים, עריסות או ארונות בגדים.

לרוב, אין צורך בכך. יש לשלוח אלינו סריקות של המסמכים והטפסים הדרושים וזה מה שנדרש בכדי לשחרר משלוח מהמכס. במקרים ייחודים, יכול המכס לדרוש ממך להגיע אל משרדו, אך לרוב זה לא נדרש.

מתן "טיפ" נעשה בסוף יום העבודה וכאשר אתה מרוצה מעבודתם. נהוג ומבורך לתת "טיפ" לצוות האורזים והמובילים. לרוב, אנשים נותנים $8 – $6 לשעת עבודה לעובד או $50 לעובד ליום עבודה.  

כן, באפשרותך לקנות פריטים חדשים ולשלוח אותם ישירות למחסן שלנו. פריטים אלו יתווספו למשלוח שלך במידה ואנו אוספים פריטים נוספים מבית מגורייך

מחשב העברות – הערכה חינם

הערכת מחיר ללא התחייבות

פרטי התקשרות:
צריכים עזרה?