הובלת יצירות אמנות

אריזה, הובלה, אחסנה ושילוח בינלאומי של עבודות אמנות

מוזיאונים | גלריות | אוצרים | אספנים רבים על בסיס קבוע

פרטי התקשרות:

מומחי אריזה

אריזה, הובלה ושילוח בינלאומי של פריטי אמנות הינה אמנות כשלעצמה, המצריכה אריזה מקצועית בארגזים המיוצרים בהתאמה אישית לכל פריט, כמו גם התמצאות נרחבת במאפיינים וחומרי אמנות לסוגיה.

לסוניגו שנים רבות של ניסיון באריזה, הובלה ואחסנה של יצירות אמנות, כאשר אנו עובדים עם מוזיאונים, גלריות, אוצרים ואספנים רבים על בסיס קבוע בביצוע הובלה ושילוח בין לאומי.

אנשי הצוות והמגע האנושי

אם תבקשו מהעובדים שלנו להגדיר את המרכיב החשוב ביותר במערך המקצועי של סוניגו, הם יענו ללא הניד עפעף: אנשי הצוות והמגע האנושי. הדבר ניכר בעיקר בתחום האריזה. סוניגו מעסיקה צוות מיומן של אורזים המתמחים באריזת עבודות אמנות ומגלים בקיאות רבה בתחום, דבר המסייע להם לטפל בתמונות, פסלים ועתיקות יקרי ערך במיומנות רבה על בסיס יומיומי.

אסטרטגיית אריזה מוקפדת

לאורזים שלנו שנות ניסיון רבות באריזה של יצירות אמנות, אך הם מתייחסים לכל יצירת אמנות כפי שראוי להתייחס אליה: כפלא חד-פעמי שיש לדאוג לו בהתאם לצרכיו המיוחדים. המומחים שלנו עובדים עם אוצרים, בעלי גלריות ומומחי אמנות כצוות אשר מתכנן יחדיו אסטרטגיית אריזה מוקפדת ומשאיר אותך מעודכן בזמן אמת ולאורך כל התהליך.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

מומחי האריזה שלנו בתחום האמנות עושים שימוש בטכנולוגית הבאות על מנת להבטיח שהאמנות שלך זוכה להגנה מקסימלית בתנועה:

מד שיפוע

מד השיפוע מוצמד לארגז ומתעד כל הטיה לא רצויה של הארגז במהלך ההובלה.

מד זעזועים

מד הזעזועים מוצמד לארגז ומתעד כל זעזוע שנגרם לארגז במהלך ההובלה.

מד בקרת טמפרטורה

מד בקרת הטמפרטורה מוכנס אל תוך הארגז על מנת למדוד את הטמפרטורה המדויקת בתוך הארגז בכל רגע נתון.

צי של משאיות

צי המשאיות שלנו מותאם לשינוע של יצירות אמנות בעלי ערך והתאמה מלאה למאפיינים המדיוקים של יצירות האמנות בתנועה.

צי של משאיות

חומרי אריזה מיוחדים כגון נייר גלסין, נייר משי, פצפצים לאריזה, קופסאות לאריזה בטוחה ואריזות קרטון מחוזקות ומותאמות לפריטים שונים.

נגרייה מקצועית

ייצור אריזות מיוחדות בהתאמה אישית להובלה בטוחה

אנו מפעילים נגרייה מקצועית שמתמחה בעיצוב וייצור ארגזים בהתאמה אישית, המיועדים לשילוח ואחסנה של קשת רחבה של פריטים כגון כלי תמונות, פסלים, פריטים ארכיאולוגיים, עתיקות ועוד. הנגרים המקצועיים שלנו עובדים לפי תווי התקן המחמירים ביותר בתעשייה ועושים שימוש בחומרי גלם שונים, התפורים כחליפה למשקלו ומידותיו המדויקים של הפריט הנארז. במקרים רבים מעצבים הנגרים ארגזים בעלי דיפונים כפולים, המיועדים לאפשר הובלה בטוחה של פריטים יקרי ערך.

אנו מגדירים את הנגרייה שלנו כנגריית "בוטיק" משתי סיבות עיקריות:

ראשית, לא קיים ארגז שאין בידינו לעצב ולייצר עבור אי אלו צרכים ספציפיים של הלקוחות שלנו.
שנית, הארגזים שלנו עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר בתחום. בעוד שאנו לא חוסכים באמצעים על מנת לצייד אותך באנשי המקצוע הטובים ביותר ואיכות החומרים המשובחת ביותר הקיימת בשוק.

ארגז עץ לאחסון בהתאמה אישית מאת סוניגו. חווה את מגע הקסם שלנו.

שירותי שינוע והתקנה

סוניגו מציעה שירותי שינוע והתקנה למוזיאונים, גלריות, אוצרים אספנים ואינדיבידואלים שמייבאים אמנות לישראל ו/או מחכים למשלוח של יצירות אמנות מחו"ל. אנו מתמחים בשינוע בטיחותי של פריטי אמנות היישר אל מפתן דלתך באמצעות צי המשאיות שלנו וצוות עובדים מיומן, כולל שירותי פריקה והתקנה בכל מקום. אנחנו מוכנים לכל אתגר ומצוידים מבעוד מועד בכל ציוד ההתקנה הרלוונטי, כולל כלי עבודה ואמצעי הרמה לעבודה בגובה.

שירותי אחסון יצירות אמנות

בין אם מדובר בתמונות, פסלים, מיצגים אמנותיים או כלי נגינה, סוניגו מעניקה פתרונות אחסון חכמים שמותאמים לאופי הפריט במלואם. כמו שאנחנו אוהבים לומר ללקוחותינו: "תראו לנו את הכלה ואנו נתפור לה שמלה".

מה שהופך את חברת סוניגו לייחודית בתחום של אריזה ואחסנת עבודות אמנות, היא היכולת להתאים אריזה לכל מטען בהתאם למשקלו ומידתו מתוך רגישות מקסימלית והבנה מקצועית רחבת היקף.

יתרונות האחסון עם סוניגו:

קליטה ותיעוד ממוחשבים, כחלק אינטגרלי מניהול תהליך האחסון
אחסון נפרד ובטיחותי עבור יצירות אמנות, עם גישה למורשים בלבד
אבטחה מרבית הכוללת מערכות אבטחה שפועלות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, באמצעות מוקד שמירה, מערכת זיהוי וכיבוי שריפות ומערכת מצלמות במעגל סגור (CCTV) המתעדות את המחסנים במלואם בכל רגע נתון
טיפול ויחס אישי
ביטוח אחסנה, בהתאמה מלאה לאופי הפריט

איכות חומרי אריזה

איכות חומרי האריזה שלנו מבדלת אותנו מחברות הובלה מתחרות ומעניקה ערך מוסף לכל הובלה.

חברת סוניגו מציעה שירותי אריזה והובלה למשפחות ויחידים בכל חלקי הארץ וגאה בטיב האריזות המוענקות ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למנעד רחב של חפצים, החל ממוצרי חשמל ודברי אומנות וכלה בפריטים יקרי ערך שאין להם תחליף.

בכל מה שקשור לדברים היקרים לך מכל, המושג 'חיסכון' אינו קיים בלקסיקון שלנו. השקט והביטחון שחפציך יגיעו ליעד הסופי בשלמותם הם אשר עומדים בבסיס ההחלטה שלנו להשקיע בחומרי האריזה הטובים ביותר שניתן להשיג בארץ ואפילו בחו"ל. חלק מחומרי האריזה בהם אנו משתמשים מיובאים בלעדית עבור חברת סוניגו, בעוד שאנחנו מתנהלים בהתאם לתו התקן ISO:9001.

אנו אורזים את חפציך באמצעות חומרי האריזה המשובחים ביותר, מתוך מודעות שחברה נוספת שתטפל בחפציך בארץ היעד. חשוב לנו שהחברה הקולטת תהיה ראויה, אמינה ומקצועית ותשמר במהלך הפריקה את רמת המקצועיות והיחס להם הורגלת.

חומרי האריזה שלנו כוללים ניילון בועות שמעניק מעטפת עבה ועמידה, כמו גם קרטונים דו-גליים מחוזקים אשר הינם חסינים במידה רבה בפני פגיעות. אנו משתמשים באריזות ממוספרות ומתאימים אריזה מתאימה לכל פריט, בהתאם לאופי הפריט ומשקל האריזה הכולל. בנוסף, לסוניגו נגרייה מקצועית שמעצבת ומייצרת ארגזים מעץ בהתאמה אישית לאריזת חפצים מיוחדים, כגון כלי נגינה וחפצי אמנות.

בחרת סוניגו, בחרת באריזה עם ערך מוסף.

ניהול פרוייקטים

הובלה ושינוע של יצירות אמנות מצריכים תכנון מדויק ותהליכים לוגיסטיים יעילים.
סוניגו מציעה שירותי ניהול פרויקטים למוזיאונים, גלריות, אוצרים ואספנים שמעוניינים להוביל עבודות אמנות יקרי ערך ממדינה למדינה, או לשנע תערוכות אמנות ברחבי הארץ. אנו מספקים ללקוחותינו מעולם האמנות את המומחיות שרכשנו במהלך השנים בתחומי האריזה, הובלה, שילוח בינלאומי ואחסנה.
אנו ממנים מנהל הפרויקט כאחראי על תכנון ופיקוח תהליכי הובלה מורכבים בארץ ובחו"ל, המתאם את פרטי הפרויקט עם הרשויות והספקים המעורבים. הצוותים שלנו מתכננים את התהליכים הלוגיסטיים צעד אחר צעד עם הלקוח, בהתאם לצרכיו הספציפיים, החל משלב האריזה הראשוני ועד להובלה, אחסנה, פריקה והתקנה ביעד הסופי.
מעל לכל, אנו שמים דגש על שירות אדיב, התמצאות והתמקצעות בעולם באמנות ואכפתיות ללא גבול ליצירות האמנות בהם אנו מטפלים. אל תתפשרו על פחות עבור האמנות שלכם.
ניהול פרויקטים בתחום האמנות מאת סוניגו. אמנות כשלעצמה.

הובלת חפצי אמנות | אדריכלות ומדע

="הובלת חפצי אמנות | פסלי כדור הארץ

הובלת חפצי אמנות | תערוכת RISK במוזיאון המדע

הובלת חפצי אמנות | פסל בולגריה בתל אביב

תערוכת סלבדור דאלי בישראל

אריזה עם ערך מוסף

חברת סוניגו גאה באיכות האריזה שמוענקת ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למגוון רחב של פריטים, ממכשור אלקטרוני ואמנות יפה ועד לפריטים בעלי ערך רב שאין להם תחליף. השקענו בחומרים הטובים ביותר שקיימים בישראל ואף בחו"ל, בעוד שחלק מחומרי האריזה והאחסנה שלנו מיובאים עד אלינו באופן אקסקלוסיבי.

שיטות אחסון יעילות

לסוניגו מחסני אחסון בשטח כולל של 6,000 מ"ר (6 דונם) הממוקמים במרכז הארץ באזור גישה נוח ובקרבת נמלי הים והאוויר. המחסנים שלנו מתאימים לאחסנה לטווח קצר או ארוך, כאשר כל מטען ממוספר ומתויג מרגע כניסתו למחסן ומאוחסן בהתאם לתווי התקן המובילים בתעשייה

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

אריזה בולמת זעזועים מומחי האריזה שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות הבאות על מנת להבטיח שהמטען המסחרי שלך יהנה מבטחון מירבי בתנועה: מד שיפוע, מד זעזועים, מד בקרת טמפרטורה, ריפוד סופג לחות, ארגזים בעלי דופן כפול

ביטוח תכולה

השותפות שלנו עם FIDI Faim מעניקה לנו תעודת ביטוח כנגד כמעט כל תרחיש אפשרי, ובמקביל מהווה תו של איכות השמורה רק לחברות ההובלה איכותיות ביותר. לכן אנו יכולים לומר בלב שלם שהמטען שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר

מחשב העברות – הערכה חינם

הערכת מחיר ללא התחייבות

פרטי התקשרות:
צריכים עזרה?
דילוג לתוכן