הובלות תערוכות ומופעים

לוגיסטיקה מיוחדת – פרויקטים רגישים בזמן

משלוחים בין לאומיים | שירותי הובלות | עמילות מכס ועוד

פרטי התקשרות:

בכל הקשור להובלת מופעים ותערוכות, לניסיון שלנו יש משקל. אבל מה שחשוב באמת הוא שאנחנו משלבים מקצועיות בהובלה עם שירות באיכות בלתי מתפשרת.

במהלך השנים הפכה סוניגו למובילה בתחום של הובלה בינלאומית ופנים-ארצית של מופעים, תערוכות וקונצרטים. אנחנו יודעים לטפל בלוגיסטיקה המורכבת שכרוכה בתהליך ההובלה ומתמחים, בין היתר, בהובלה של ציוד במה ותאורה, מיצגי אור, דקורציה וציוד סאונד.

הובלה בינלאומית

במהלך השנים עמדה סוניגו לצדם של אמנים ישראלים רבים שיצאו לסיבוב הופעות מעבר לים ונהנו מחשיפה בינלאומית, במקביל לשירות אמנים בינלאומיים שהגיעו להופיע בישראל. אנו מספקים שירותים בסטנדרטים בינלאומיים ומעמידים לרשותך את המומחיות שלנו באפיון צרכים ודרישות, אריזה, הובלה ומסירה של ציוד מופעים ותערוכות בהתאמה אישית, יחד עם השיטות הלוגיסטיות ורשת הסוכנים שלנו.

אריזה, אחסנה והובלה של ציוד במה, תאורה, דקורציה וסאונד הפכו במרוצת השנים לחלק מה-DNA שלנו. בין אם מדובר בהובלה דרך הים או באויר, אתם יכולים לסמוך עלינו לטפל במטען שלכם בקפידה ובאופן יעיל וחסכוני, לאחסנו בתנאים אידיאליים, לעדכן אתכם לאורך כל תהליך ההובלה ולעמוד בלוחות הזמנים שלכם ללא פשרה.

הובלה פנים-ארצית

בכל הקשור להובלה פנים-ארצית של ציוד הופעות ו/או תערוכות, מתמחים הצוות המנוסה וצי המשאיות של סוניגו בהובלת מטענים למקום המדויק בזמן המדויק – ואם צריך, הם עושים הכל שוב בבוקר שאחרי או אפילו באותו הלילה. האורזים והנהגים שלנו מתלווים אליכם ועומדים לרשותכם, כאשר הם אורזים, פורקים ואורזים מחדש באופן מיומן ורגיש ומובילים את המטען מנקודה לנקודה.

מוזיקה ובידור זורמים בעורקינו. צרו עמנו קשר למידע נוסף על שירותי ההובלה של מופעים ותערוכות.

לוגיסטיקה מיוחדת

תכנון וניהול פרוייקטים רגישים בזמן

סוניגו מתמחה בניהול וביצוע פרויקטים בלוחות זמנים קצרים, תוך תפעול תהליכים לוגיסטיים מורכבים. אתם יכולים לסמוך עלינו לתכנן לוגיסטיקה חכמה, לעמוד בזמנים ולהוביל את ציוד שלך למקום הנכון בזמן הנכון.

עמידה מדוייקת בזמנים שווה זהב

בתעשיית המוזיקה והבידור לא ניתן לדחות דד-ליינים ומועדי הופעות ותערוכות. אם למדנו משהו בשנים הרבות בהן אנו מעניקים שירות לתעשיית הבידור, זה שהציוד חייב לעלות על המוביל בזמן, להשתחרר מהנמל בזמן ולהגיע לאתר ההופעה בתיאום מלא עם תוכנית הפעולה. במשפט אחד: עמידה מדויקת בזמנים שווה זהב.

תכנית ביצוע מקיפה

לאחר קבלת דרישות הביצוע ממפיקי האירוע, נבנה תוכנית ביצוע מקיפה. נמנה מנהל פרויקט ומנהל עבודה, שידאגו לכל פרט ופרט בתהליכי משלוחים בין לאומיים, כולל ביצוע ההובלה מנמלי הים/אויר לאתר המופע/תערוכה בהתאם לסוג המטען, פריקה והקמה של המטען ועוד. לאחר סיום האירוע נדאג לפריקה, אריזה והובלה, תוך היצמדות מלאה ללוחות הזמנים של הפרויקט ומתוך שנים רבות של ניסיון בעבודה בשעות הלילה ובתנאים לחוצים.

המומחיות שלנו

במידה ובחרתם בנו כחברת ההובלה הבינלאומית או כמוביל הפנים-ארצי שלכם, דעו כי בחרתם בחברה שמחויבת לדיוק בזמנים ולשירות איכותי ומקצועי. מסירה של מטענים מורכבים וציוד מרובה-פריטים בזמן, הופעה אחרי הופעה, הינה אמנות של ממש.

כך אנו עושים את זה:

שירות הובלות

צוות אורזים, מובילים, פורקים, ונהגים מקצועיים ומנוסים.

טפסים ובירוקרטיה

מחלקת עמילות מכס יעילה שדואגת לטפל בניירת הרלוונטית מבעוד מועד

רשת הקשרים המקצועיים שלנו

מוניטין משובח, ותק של למעלה מ-25 שנים, ורשת של קשרים מקצועיים בנמלי התעופה והים של ישראל

רשימות מלאי מפורטות

רשימה מפורטת של המטענים המורכבים וציוד מרובה פרטים

ליווי צמוד

קשר הדוק עם מפיקי האירוע לאורך כל הדרך, תוך יצירת סנכרון מלא ומדויק מתחילתו של הפרויקט ועד סופו.

צי תחבורה

צי של משאיות, מנופים, מלגזות וציוד שינוע שעומדים לרשות הפרויקט מבעוד מועד

זמינות 24/7

נציגים למקרי חירום העומדים לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה

אתם יכולים לסמוך עלינו לתכנן לוגיסטיקה חכמה, לעמוד בזמנים ולהוביל את הציוד שלך למקום הנכון בזמן הנכון.

שירותים מיוחדים

קרנה אט"א, ביטוח הובלה, שילוח בינלאומי ועמילות מכס

סוניגו מציעה ללקוחותיה בתחום המוזיקה והבידור את שירותי הערך המוסף הבאים:

קרנה אט"א:

מסמך קרנה אט"א (ATA Carnet) מאפשר ייבוא זמני של ציוד לצורך קיום מופעים ותערוכות ל-71 מדינות ברחבי העולם (לרבות ישראל), בפטור מלא ממכס ומע"מ ובתנאי שהציוד עוזב את המדינה בזמן שנקצב מראש. קרנה אט"א הינו רלוונטי במיוחד למוזיקאים ואמנים בסיבובי הופעות, אשר מייבאים ציוד לישראל לזמן מוגבל. נציגי סוניגו ממלאים את מסמך הקרנה אט"א הרלוונטי ומוודאים שלציוד הנכנס לא מוצמדות עלויות מכס.

שירותי עמילות מכס:

מחלקת עמילות המכס של סוניגו מונעת מלקוחות החברה כל התעסקות עם נושאים הקשורים במכס. לאחר העברת ייפוי הכוח המתאים, דואג נציג המחלקה להעביר את הציוד במכס, להגיש את המסמכים הרלוונטיים, לחשב את עלויות המכס והמס ולבצע את התשלומים. נציגי המחלקה מסווגים את המטען בהתאם לחוקי המכס ובמידת הצורך פועלים, בשיתוף עם הלקוח, לקבלת התקנים הנדרשים ממכון התקנים הישראלי וממשרדי הממשלה השונים, כגון משרד התקשורת, משרד החקלאות ומשרד התחבורה.

ביטוח הובלה:

אנו ממליצים לכם לחשוב בכובד ראש על רכישת חבילת ביטוח מתאימה להובלת ציוד למופעים ותערוכות. אנו מציעים ביטוח הובלות באויר ובים באמצעות מגוון חברות בארץ ובחו"ל, לטובת התאמת הכיסוי המתאים ביותר עבור המטען שלך. נשמח להציג בפניכם את מגוון האפשרויות לביטוח המטען שלכם.

איכות חומרי אריזה

איכות חומרי האריזה שלנו מבדלת אותנו מחברות הובלה מתחרות ומעניקה ערך מוסף לכל הובלה.

חברת סוניגו מציעה שירותי אריזה והובלה למשפחות ויחידים בכל חלקי הארץ וגאה בטיב האריזות המוענקות ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למנעד רחב של חפצים, החל ממוצרי חשמל ודברי אומנות וכלה בפריטים יקרי ערך שאין להם תחליף.

בכל מה שקשור לדברים היקרים לך מכל, המושג 'חיסכון' אינו קיים בלקסיקון שלנו. השקט והביטחון שחפציך יגיעו ליעד הסופי בשלמותם הם אשר עומדים בבסיס ההחלטה שלנו להשקיע בחומרי האריזה הטובים ביותר שניתן להשיג בארץ ואפילו בחו"ל. חלק מחומרי האריזה בהם אנו משתמשים מיובאים בלעדית עבור חברת סוניגו, בעוד שאנחנו מתנהלים בהתאם לתו התקן ISO:9001.

אנו אורזים את חפציך באמצעות חומרי האריזה המשובחים ביותר, מתוך מודעות שחברה נוספת שתטפל בחפציך בארץ היעד. חשוב לנו שהחברה הקולטת תהיה ראויה, אמינה ומקצועית ותשמר במהלך הפריקה את רמת המקצועיות והיחס להם הורגלת.

חומרי האריזה שלנו כוללים ניילון בועות שמעניק מעטפת עבה ועמידה, כמו גם קרטונים דו-גליים מחוזקים אשר הינם חסינים במידה רבה בפני פגיעות. אנו משתמשים באריזות ממוספרות ומתאימים אריזה מתאימה לכל פריט, בהתאם לאופי הפריט ומשקל האריזה הכולל. בנוסף, לסוניגו נגרייה מקצועית שמעצבת ומייצרת ארגזים מעץ בהתאמה אישית לאריזת חפצים מיוחדים, כגון כלי נגינה וחפצי אמנות.

בחרת סוניגו, בחרת באריזה עם ערך מוסף.

פרויקטים

Guns N Roses Concert in Tel Aviv

QUEEN בישראל

SANTANA בישראל

Cirque Du Soleil in Israel

מופעים וקונצרטים | OZZY בפארק ראשון לציון

ליידי גאגא בישראל

מופעים וקונצרטים | הופעת ארוס רמזוטי בישראל

מדונה בישראל

QUEEN in Israel

Phil Collins Concert in Tel Aviv Israel

Madonna in Israel

אריזה עם ערך מוסף

חברת סוניגו גאה באיכות האריזה שמוענקת ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למגוון רחב של פריטים, ממכשור אלקטרוני ואמנות יפה ועד לפריטים בעלי ערך רב שאין להם תחליף. השקענו בחומרים הטובים ביותר שקיימים בישראל ואף בחו"ל, בעוד שחלק מחומרי האריזה והאחסנה שלנו מיובאים עד אלינו באופן אקסקלוסיבי.

שיטות אחסון יעילות

לסוניגו מחסני אחסון בשטח כולל של 6,000 מ"ר (6 דונם) הממוקמים במרכז הארץ באזור גישה נוח ובקרבת נמלי הים והאוויר. המחסנים שלנו מתאימים לאחסנה לטווח קצר או ארוך, כאשר כל מטען ממוספר ומתויג מרגע כניסתו למחסן ומאוחסן בהתאם לתווי התקן המובילים בתעשייה

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

אריזה בולמת זעזועים מומחי האריזה שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות הבאות על מנת להבטיח שהמטען המסחרי שלך יהנה מבטחון מירבי בתנועה: מד שיפוע, מד זעזועים, מד בקרת טמפרטורה, ריפוד סופג לחות, ארגזים בעלי דופן כפול

ביטוח תכולה

השותפות שלנו עם FIDI Faim מעניקה לנו תעודת ביטוח כנגד כמעט כל תרחיש אפשרי, ובמקביל מהווה תו של איכות השמורה רק לחברות ההובלה איכותיות ביותר. לכן אנו יכולים לומר בלב שלם שהמטען שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר

מחשב העברות – הערכה חינם

הערכת מחיר ללא התחייבות

פרטי התקשרות:
צריכים עזרה?