אריזות בהתאמה אישית

נגריה מקצועית המתמחה באריזה, עיצוב וייצור

ארגזי עץ להובלה ואחסנה של פריטים מסחריים מכל הסוגים

פרטי התקשרות:

מומחי אריזה

הובלה של פריטי אמנות הינה אמנות כשלעצמה, המצריכה אריזה מקצועית בארגזים המיוצרים בהתאמה אישית לכל פריט, כמו גם התמצאות נרחבת במאפיינים וחומרי אמנות לסוגיה.

לסוניגו שנים רבות של ניסיון באריזה, הובלה ואחסנה של חפצי אמנות, כאשר אנו עובדים עם מוזיאונים, גלריות, אוצרים ואספנים רבים על בסיס קבוע בביצוע הובלה ושילוח בין לאומי.

אנשי הצוות והמגע האנושי

אם תבקשו מהעובדים שלנו להגדיר את המרכיב החשוב ביותר במערך המקצועי של סוניגו, הם יענו ללא הניד עפעף: אנשי הצוות והמגע האנושי. הדבר ניכר בעיקר בתחום האריזה. סוניגו מעסיקה צוות מיומן של אורזים המתמחים באריזת חפצי אמנות ומגלים בקיאות רבה בתחום, דבר המסייע להם לטפל בתמונות, פסלים ועתיקות יקרי ערך במיומנות רבה על בסיס יומיומי.

אסטרטגיית אריזה מוקפדת

לאורזים שלנו שנות ניסיון רבות באריזה של חפצי אמנות, אך הם מתייחסים לכל יצירת אמנות כפי שראוי להתייחס אליה: כפלא חד-פעמי שיש לדאוג לו בהתאם לצרכיו המיוחדים. המומחים שלנו עובדים עם אוצרים, בעלי גלריות ומומחי אמנות כצוות אשר מתכנן יחדיו אסטרטגיית אריזה מוקפדת ומשאיר אותך מעודכן בזמן אמת ולאורך כל התהליך.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

מומחי האריזה שלנו בתחום האמנות עושים שימוש בטכנולוגית הבאות על מנת להבטיח שהאמנות שלך זוכה להגנה מקסימלית בתנועה:

מד שיפוע

מד השיפוע מוצמד לארגז ומתעד כל הטיה לא רצויה של הארגז במהלך ההובלה.

מד זעזועים

מד הזעזועים מוצמד לארגז ומתעד כל זעזוע שנגרם לארגז במהלך ההובלה.

מד בקרת טמפרטורה

מד בקרת הטמפרטורה מוכנס אל תוך הארגז על מנת למדוד את הטמפרטורה המדויקת בתוך הארגז בכל רגע נתון.

צי של משאיות

צי המשאיות שלנו מותאם לשינוע של חפצי אמנות בעלי ערך והתאמה מלאה למאפיינים המדיוקים של יצירות האמנות בתנועה.

חומרי אריזה מיוחדים

חומרי אריזה מיוחדים כגון נייר גלסין, נייר משי, פצפצים לאריזה, קופסאות לאריזה בטוחה ואריזות קרטון מחוזקות ומותאמות לפריטים שונים.

חדרים נקיים | Clean Rooms

חדר נקי הוא מונח המשמש לתיאור סביבה סטרילית אטומה, 100% נטולת אבק ופסולת. בתעשיית המשלוחים נוצרים חדרים נקיים באמצעות אריזות ואקום מיוחדות, והם משמשים בעיקר לאריזת מוליכים למחצה עדינים, כמו גם למוצרים מתחום הביוטכנולוגיה והרפואה.

כחלק משירותי השילוח המסחרי, סוניגו מציעה חדרים נקיים ניידים מותאמים אישית לאריזת ואקום של חפצים הדורשים סביבה סטרילית לחלוטין. החדרים הנקיים שלנו באים בכל הגדלים, ויכולים להיות מותאמים אישית באופן מלא כדי להתאים לצרכים של כל לקוח ולקוח.

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף על החדרים הנקיים שלנו

נגרייה מקצועית

עיצוב וייצור אריזות מיוחדות בהתאמה אישית

הנגריה המקצועית שלנו מתמחה בתכנון וייצור של ארגזים מעץ להובלה ואחסנה של פריטים מסחריים מכל הסוגים, החל מרהיטים ומחשבים ועד למכונות כבדות.

הנגרים המקצועיים שלנו עובדים לפי תווי התקן המחמירים ביותר בתעשייה (כולל ISMP-15) ועושים שימוש בסוגי עץ שונים לייצור ארגזים ומשטחים התפורים כחליפה למשקלו ומידותיו המדויקים של הפריט המובל. אנו מוודאים שהארגזים שלנו מיוצרים באמצעות החומרים האיכותיים ביותר ולא חוסכים באמצעים על מנת לצייד אותך באנשי המקצוע הטובים ביותר ואיכות החומרים המשובחת ביותר הקיימת בשוק.

אנו מתכננים ומייצרים ארגזים לשימוש חד ורב-פעמי ובהתאמה להובלה ימית ו/או אווירית, תוך מתן מענה מקסימלי לצרכי הלקוחות, כולל הוספת סוגרים, ידיות, צירים ומנעולים כנדרש. צוות הנגריה מתמחה ביצור אריזות עץ על פי מודל תכנון קיים או בהתאם לשרטוטי הלקוח.

אנו מתמחים באריזה בולמת זעזועים, כאשר במקרים רבים נייצר ארגזים בעל דיפונים כפולים עם ספוגים, קפיצים וריפוד לפריטים רגישים ובעלי ערך. במידה ונדרש, נשתמש גם במדי-שיפוע ומדי-זעזועים על מנת לוודא שהמטען המסחרי מוגן באופן מלא במהלך ההובלה.

ארגזים בהתאמה אישית מאת סוניגו. חווה את מגע הקסם שלנו

איכות חומרי אריזה

איכות חומרי האריזה שלנו מבדלת אותנו מחברות הובלה מתחרות ומעניקה ערך מוסף לכל הובלה.

חברת סוניגו מציעה שירותי אריזה והובלה למשפחות ויחידים בכל חלקי הארץ וגאה בטיב האריזות המוענקות ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למנעד רחב של חפצים, החל ממוצרי חשמל ודברי אומנות וכלה בפריטים יקרי ערך שאין להם תחליף.

בכל מה שקשור לדברים היקרים לך מכל, המושג 'חיסכון' אינו קיים בלקסיקון שלנו. השקט והביטחון שחפציך יגיעו ליעד הסופי בשלמותם הם אשר עומדים בבסיס ההחלטה שלנו להשקיע בחומרי האריזה הטובים ביותר שניתן להשיג בארץ ואפילו בחו"ל. חלק מחומרי האריזה בהם אנו משתמשים מיובאים בלעדית עבור חברת סוניגו, בעוד שאנחנו מתנהלים בהתאם לתו התקן ISO:9001.

אנו אורזים את חפציך באמצעות חומרי האריזה המשובחים ביותר, מתוך מודעות שחברה נוספת שתטפל בחפציך בארץ היעד. חשוב לנו שהחברה הקולטת תהיה ראויה, אמינה ומקצועית ותשמר במהלך הפריקה את רמת המקצועיות והיחס להם הורגלת.

חומרי האריזה שלנו כוללים ניילון בועות שמעניק מעטפת עבה ועמידה, כמו גם קרטונים דו-גליים מחוזקים אשר הינם חסינים במידה רבה בפני פגיעות. אנו משתמשים באריזות ממוספרות ומתאימים אריזה מתאימה לכל פריט, בהתאם לאופי הפריט ומשקל האריזה הכולל. בנוסף, לסוניגו נגרייה מקצועית שמעצבת ומייצרת ארגזים מעץ בהתאמה אישית לאריזת חפצים מיוחדים, כגון כלי נגינה וחפצי אמנות.

בחרת סוניגו, בחרת באריזה עם ערך מוסף.

אריזה עם ערך מוסף

חברת סוניגו גאה באיכות האריזה שמוענקת ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למגוון רחב של פריטים, ממכשור אלקטרוני ואמנות יפה ועד לפריטים בעלי ערך רב שאין להם תחליף. השקענו בחומרים הטובים ביותר שקיימים בישראל ואף בחו"ל, בעוד שחלק מחומרי האריזה והאחסנה שלנו מיובאים עד אלינו באופן אקסקלוסיבי.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

אריזה בולמת זעזועים מומחי האריזה שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות הבאות על מנת להבטיח שהמטען המסחרי שלך יהנה מבטחון מירבי בתנועה: מד שיפוע, מד זעזועים, מד בקרת טמפרטורה, ריפוד סופג לחות, ארגזים בעלי דופן כפול

ביטוח תכולה

השותפות שלנו עם FIDI Faim מעניקה לנו תעודת ביטוח כנגד כמעט כל תרחיש אפשרי, ובמקביל מהווה תו של איכות השמורה רק לחברות ההובלה איכותיות ביותר. לכן אנו יכולים לומר בלב שלם שהמטען שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר

מחשב העברות – הערכה חינם

הערכת מחיר ללא התחייבות